Metrówki budowlane z logo


Metrówki to akcesorium, którego nie może zabraknąć na żadnym placu budowy, czy miejscu, gdzie wykonuje się prace budowlane. Każda taka miara dostępna w naszym sklepie gwarantuje precyzyjne przeprowadzanie pomiarów, a także wieloletnią funkcjonalność dzięki wysokiej jakości wykonania.

Metrówka budowlana - wybierz najważniejsze parametry!


Metrówki pochodzące z naszej wszechstronnej oferty konstruowane są z wyłącznie najlepszych dostępnych materiałów zapewniających im szereg odpowiednich do ich przeznaczenia właściwości. Nasze metrówki są budowane z drewna jesionowego, grabowego lub bukowego, co sprawia, że posiadają one odpowiednią giętkość i wytrzymałość, potrzebną do efektywnej i skutecznej pracy w terenie budowlanym.

Każda nasza metrówka może zostać wykonana w wersji z okuciami lub bez, w różnym rozmiarze, a nawet kolorze! Mnogość opcji, które oferujemy jest zaletą, którą doceniają nasi klienci, ponieważ każdy z nich może znaleźć dokładnie to, czego szuka. Nasze produkty cieszą się uznaniem i dużym zainteresowaniem przy jednocześnie korzystnej i konkurencyjnej na rynku cenie.

Metrówka budowlana z nadrukiem? - wybierz naszą firmę!


Nasza firma oferuje również możliwość naniesienia dowolnego nadruku zawierającego logo, obraz, napis, czy grafikę w wysokiej jakości. Mamy dostęp do nowoczesnego zaplecza drukarskiego, które umożliwia nam na wysoką personalizację naszych produktów na specjalne życzenie klienta. Wykorzystanie nadruku na naszych metrówkach w łatwy sposób może je zamienić w praktyczne i ciekawe gadżety reklamowe. Dla wielbicieli bardziej klasycznych rozwiązań stosujemy również druk tampowy, który nieznacznie odstaje od nowoczesnych metod druku cyfrowego UV.

Dzięki wysokiej jakości drukowi cyfrowemu, dodanie dowolnego elementu jest bardzo proste i szybkie, a cena w dalszym ciągu atrakcyjna. Dysponujemy pełną paletą kolorów CMYK, dzięki czemu możemy osiągnąć wszelkie przejścia tonalne, czyli tak zwane gradienty, więc możemy wykonać dosłownie każdy nadruk, jaki wymyśli klient. Taka miara z pewnością przyciągnie uwagę obserwujących, dlatego można ją wykorzystać w kampaniach reklamowych, podczas targów pracy lub wydarzeń branżowych.

Metrówki w tym stylu w niczym nie ustępują jakością wykonania, dlatego wciąż pozostają całkowicie użyteczne. Co więcej, w przeciwieństwie do popularnych gadżetów reklamowych, metrówki będą użyteczne jeszcze przez długi czas.

Metrówki budowlane - producent


Metrówki dostępne w naszej ofercie to profesjonalne przyrządy służące do precyzyjnych pomiarów powierzchni i przedmiotów. Nie tylko dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych produktów stała na najwyższym poziomie, lecz także aby były one zgodne z wszelkimi wymogami i posiadały niezbędne atesty. Dlatego każdy nasz produkt może się pochwalić osiągniętą normą EG III.

Oznacza to, że oferujemy wytrzymałe i niezawodne miary, które będą spełniać swoje zadanie przez całe lata. Jeżeli nasze produkty zwróciły Państwa uwagę, serdecznie zapraszamy! Kontakt z nami jest dostępny za pomocą telefonu lub adresu email. Znajdą go państwo na tej stronie.
Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut