Metrówki składane ADGA 250

Klasyczna miara drewniana z blokadą kata 90 stopni. Metrówki wykonane z drewna bukowego, lakierowanego na kolor bazowy oraz powlekane dodatkowo lakierem UV.

Charakterystycznym elementem miary jest metalowy przegub łączący segmenty oraz blokada kąta 90 stopni. Metrówki ADGA oferujemy w długości 2m oraz kolorze białym

Na życzenie Klienta możemy wyprodukować metrówki reklamowe w wybranym kolorze* Wycena indywidualna.

Miara drewniana to przyrząd, bez którego nie może się obejść żaden remont, czy inne tego typu prace budowlane. Dzięki niej w skuteczny i precyzyjny sposób dokonamy wszelkich niezbędnych pomiarów, które przygotują grunt pod kolejne prace wykończeniowe. Niezależnie od tego, czy miary drewniane stosowane są wewnątrz budynku, czy na otwartym terenie przy większych projektach, dopilnowanie dokładnych wymiarów jest w każdej z tych sytuacji kluczową sprawą.

Miara drewniana ADGA to kolejna opcja w naszym wszechstronnym asortymencie, jakim są miary składane. Oferujemy narzędzia miernicze wyróżniające się niemiecką jakością i solidnością. Możemy je wykonać zarówno w opcji z okuciami, jak i bez, co nie tylko zwiększa ich uniwersalność, ale także pozwala na dostosowanie ich do przyszłego użytku. Okucia nie muszą być koniecznie wykonane ze stali. Mogą być również przygotowane z tworzywa sztucznego, a ich cena tylko nieznacznie się zmieni.

Miary drewniane z dostosowanym do potrzeb klienta nadrukiem


Miary drewniane wykonywane w naszej firmie spełniają wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki wyraźnie zarysowanym liczbom, mierzenie odbywa się w sposób szybki i precyzyjny, nawet w mniej komfortowych warunkach, czy przy ograniczonej widoczności. Nie tylko prezentują bardzo wysoki poziom jakości, lecz również pozwalają w subtelny sposób zamieścić na nim logo lub konkretną reklamę dzięki możliwości dostosowania na nich nadruku. Taki nadruk jest popularny w ostatnich czasach jako forma gadżetu, który może stanowić rewelacyjną wizytówkę firmy, która przez długi czas będzie reklamowała Państwa firmę. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji i wyboru interesującego Państwa nadruku.

Techniki, z jakich korzystamy to klasyczny tampodruk oraz druk cyfrowego UV. Obydwie z tych technik pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych efektów wizualnych, dlatego zamieszczenie dowolnych, wybranych przez klienta elementów jest nie tylko wyjątkowo proste, lecz również przygotowanie ich zajmuje bardzo mało czasu. Paleta kolorów, z jakich korzystamy to CMYK. Umożliwia ona zastosowanie nawet zaawansowanych i wymagających gradientów, dlatego przygotowanie jakiejkolwiek wybranej grafiki, czy logo nie będzie najmniejszym problemem. Naturalnie, miara drewniana może być również w dowolnym wybranym kolorze.

Wybierz miary składane wykonane z drewna wysokiej jakości!


Miary składane dostępne w naszym asortymencie wykonane są między innymi z wysokiej jakości drewna bukowego, jesionowego i grabowego, które zapewnia szereg przydatnych właściwości. Miara drewniana wykonana z drewna bukowego, grabu, czy jesionu posiada odpowiednią giętkość, dzięki czemu jest w pewnym stopniu odporna na złamania i uszkodzenia, a podczas wykonywania prac budowlanych nie jest trudno o okazję do uszkodzenia sprzętu.

Nowoczesne zaplecze maszynowe i technologiczne pozwala produkować profesjonalne miary z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych atestów i wymogów normy EG III. Nasze produkty z drewna bukowego i innych są także w naturalny sposób ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Miary drewniane - producent


Każda miara drewniana dostępna w naszej firmie wykonywana jest z najwyższą dbałością o szczegóły lub pochodzi od zaufanych i cenionych na całym świecie producentów. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu otrzymują Państwo produkty spełniające wszelkie wymagania oraz służące w sposób niezawodny przez długie lata. Różnorodne dostępne opcje pozwalają nam stworzyć dla Państwa dokładnie taką miarę, jaka jest potrzebna. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą e mail.
Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut