Wykorzystanie ołówków stolarskich to absolutna konieczność przy pracy z drewnem. Dzięki nim możemy uzyskać świetne efekty oraz precyzyjnie zaznaczone miejsca cieć lub łączeń. Wykorzystywany przez nas grafit zostawia wyraźnie widoczne ślady, przez co nie ma mowy o pomyłce. W podstawowej wersji korzystamy z twardości HB, która jest idealna nie tylko do drewna, lecz również do takich materiałów jak płyty gipsowe, kartonowe, mdf, tynku i podobnych powierzchni. Porządnie wykonany ołówek stolarski nie tylko przetrwa długi czas, lecz także nie będzie się kruszył w środku, co zazwyczaj spisuje taki produkt na straty. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych ołówków pozwalała na długotrwałe funkcjonowanie i służyła w sposób satysfakcjonujący naszych klientów.

Ołówek stolarski – na co powinno się zwrócić uwagę podczas wyboru?

Twardość ołówka stolarskiego to nie jedyna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę. Ważna jest również ochrona, jaką drewno zapewnia grafitowi. Wiele tanich ołówków stolarskich nie nadaje się do użytku po pierwszym upuszczeniu, czy strąceniu. Bardzo często okazuje się, że po takim upadku naostrzenie go jest niemożliwe, ponieważ grafit wewnątrz jest połamany w kilku miejscach. Skutecznie uniemożliwia to doprowadzenie ołówka do używalności, ponieważ grafit jest ruchomy i nawet jeśli go naostrzymy, to najprawdopodobniej szybko wypadnie z drewnianej obudowy.

Nasze produkty są zbudowane w ten sposób, by uniknąć tego typu sytuacji. Wybieramy wyłącznie najlepsze materiały, czyli drewno i grafity najwyższej jakości, aby służyły naszym klientom jak najdłużej. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane ze starannie wybranego drzewa bukowego, grabowego i jesionowego. Te typy drzewa charakteryzują się idealnymi właściwościami i sprawiają, że nasze ołówki stolarskie są niezawodne w każdej sytuacji. Każdy profesjonalista doskonale wie, że narzędzia wysokiej jakości przekładają się nie tylko na komfort, lecz również na efektywność pracy.

Stolarskie ołówki z logo firmy – dowiedz się jak je wykorzystać jako świetny gadżet reklamowy!

Nasze ołówki dla stolarzy oferujemy w wersji standardowej oraz w wersji z nadrukiem. Posiadamy dostęp do profesjonalnego zaplecza drukarskiego, dzięki czemu możemy przygotować nasze produkty z dowolnym, wybranym przez klienta nadrukiem. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest nadruk obrazu, logo, czy napisu, jesteśmy w stanie nanieść taką grafikę na powierzchnię ołówka. Dzięki zastosowaniu technik druku cyfrowego oraz bardziej tradycyjnego tamponowego, nie ma dla nas żadnych problemów przy ozdabianiu naszych produktów.

Nowoczesny i zaawansowany druk cyfrowy pozwala na umieszczenie grafik nawet o skomplikowanych gradientach, czy niespotykanych schematach kolorystycznych. Dlatego też zamówiony u nas ołówek stolarski może zawierać dosłownie każde logo, które dostarczy nam klient. Wysoki poziom detali sprawi, że obraz jest wyraźny i atrakcyjny. W alternatywie posiadamy również możliwość grawerowania, dla mniej złożonych projektów.

Tak przygotowane ołówki z logo mogą z powodzeniem być wykorzystywane jako wizytówka firmy lub praktyczny gadżet reklamowy. Takie zastosowanie świetnie sprawdza się podczas promocji na wszelkiego rodzaju targach pracy, czy podobnych wydarzeniach, gdzie dobra prezencja jest istotnym czynnikiem. Wartość takiego upominku jest nieporównywalnie większa od standardowych gadżetów tego typu, ponieważ jego praktyczność sprawia, że może nie tylko dobrze się prezentować, lecz także zostać z powodzeniem wykorzystany do pracy.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli spodobały się Państwu nasze produkty, zachęcamy do skontaktowania się z nami. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ołówek stolarski, posiadamy też ołówki dekarskie, owalne, prostokątne i ogólną kategorię ołówków budowlanych. Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz adresem e mail. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.

Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut