Na stronie calowkiznadrukiem.pl znajdziesz przyrządy i narzędzia dedykowane dla branży budowlanej. Jesteśmy dystrybutorem i importerem metrów oraz ołówków stolarskich. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale również z powodzeniem mogą pełnić funkcję materiałów reklamowych. Wśród nich wyszczególniamy wszelkiego rodzaju metrówki oraz ołówki reklamowe z logo. Te ostatnie są w szczególności chętnie wykorzystywane jako gadżety reklamowe. Zapewniamy, że Ty także możesz je skutecznie wykorzystać w kampanii reklamowej lub procesie budowania swojej marki! Przekonaj się sam!

Ołówki z nadrukiem logo firmy – skuteczne i praktyczne gadżety reklamowe!

Ołówki reklamowe z nadrukiem logo firmy to doskonały sposób na budowanie świadomości marki, który, mimo upływu lat, wciąż jest jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Ołówki z logo łączą w sobie funkcje reklamowe i praktyczne. Doskonale nadają się do wykorzystywania w codziennej pracy.

Na stronie calowkiznadrukiem.pl proponujemy wyłącznie wysokiej jakości ołówki reklamowe. Korzystamy zarówno z tradycyjnych technik jak grawer i druk tamponowy, jak i nowoczesnego druku laserowego. Pozwala nam to na dostosowanie najlepszych i najkorzystniejszych sposobów produkcji do wymagań i przewidywanego nakładu klienta. Tym samym lepiej dostosowujemy się do specyficznych potrzeb i jesteśmy w stanie działać kompleksowo, niezależnie od stopnia skomplikowania zamówienia.

Sposoby ozdabiania ołówków reklamowych nadrukiem

Ważnym etapem w procesie tworzenia akcesoriów reklamowych jest moment, w którym logotyp, nazwa firmy lub grafika nanoszona jest na powierzchnię ołówka. Jak wcześniej wspomnieliśmy, nasza firma korzysta zarówno z tradycyjnych, jak i tych bardziej nowoczesnych metod. Poniżej opis dwóch podstawowych technik.

Tampodruk

W tej metodzie do znakowania wykorzystywane są specjalne stemple, nazywane tamponami. Dzięki nim można odbić wzór na powłoce wybranego przedmiotu. W zależności od potrzeb tampodruk umożliwia druk jednobarwny lub wielokolorowy. Nadruki tamponowe cechują się wysoką rozdzielczością, dzięki czemu napisy są bardzo czytelne.

Grawer

To metoda, która wyróżnia się niezwykłą trwałością. Ponieważ wzór zostaje wycięty w powierzchni drewna, trudno jest zatrzeć wykonany wzór. Nie ulega on też zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych lub częstego używania. Grawer charakteryzuje się także estetycznym wyglądem, a dzięki temu, że jest to niezwykle precyzyjna metoda, jesteśmy w stanie nanieść na ołówek nawet bardziej skomplikowane znaki.

Ołówki z nadrukiem – z logo, napisem, grafiką

Zaawansowane zaplecze drukarskie pozwala nam nanosić na nasze produkty dowolne grafiki, napisy i logo. Szeroka paleta kolorów oraz druk wysokiej jakości umożliwia zastosowanie nawet skomplikowanych gradientów, przejść kolorystycznych oraz całych grafik, jeśli tylko jest taka potrzeba i powierzchnia ołówka na to pozwala. Nadruki są ostre, czytelne i dostępne w kolorach wysokiej jakości, dzięki czemu każdy dostępny u nas gadżet reklamowy z pewnością będzie się profesjonalnie prezentował i pozwoli zapamiętać klientom Twoją markę na dłużej.

Ołówki reklamowe warto rozdawać na wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych, czy targach pracy. To doskonały wybór, jeśli szukasz alternatywy dla wizytówek. Wykonane u nas gadżety reklamowe dobrze się prezentują, a ponadto są świetnym narzędziem, które można z powodzeniem wykorzystać w codziennej pracy.

Szukasz profesjonalnych ołówków z nadrukiem? Wybierz najlepszą dostępną jakość!

Sięgamy wyłącznie po najlepsze dostępne materiały, takie jak drewno i grafity, co sprawia, że dostępne u nas ołówki reklamowe są niezawodne i odporne na wszelkie ewentualne uszkodzenia. Dzięki temu, że nasze gadżety reklamowe charakteryzują się najlepszą możliwą jakością, możesz zapomnieć o ciągłym zamawianiu potrzebnych do pracy narzędzi. Problem z tanimi ołówkami budowlanymi jest taki, że materiały użyte do ich produkcji często nie są wystarczająco dobre jakościowo, co skutkuje ich łatwym uszkodzeniem. Zazwyczaj podczas upadku pęka grafit wewnątrz drewnianej obudowy i to w kilku miejscach. Sprawia to, że zaczyna być on ruchomy, a podczas próby ostrzenia po prostu wypada, czyniąc ołówek niezdatnym do dalszego użytkowania. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, by taka sytuacja nie miała miejsca, dlatego korzystamy wyłącznie z zaufanych i sprawdzonych materiałów, które służą naszym klientom przez długi czas.

Dlaczego ołówki reklamowe to skuteczna reklama?

Z punktu widzenia stratega marketingowego ołówki z nadrukiem to bardzo dobry wybór. Ze względu na swoją przystępną cenę ołówki należą do grupy produktów, które doskonale sprawdzą się w roli masowego upominku promocyjnego.

Co więcej, z łatwością można na ten gadżet reklamowy nanieść logotyp, grafikę bądź napis. Także oferta paleta kolorów, w których można zamówić ołówki reklamowe, jest niezwykle bogata. Dzięki temu prościej jest dobrać kolor ołówka pod kolory brandu.

Atrakcyjna cena, możliwość zaprojektowania ołówków reklamowych dopasowanych do wizerunku Twojej firmy, to niejedyne atuty tych gadżetów reklamowych. To, co sprawia, że ołówki reklamowe są tak skuteczną formą reklamy, jest ich praktyczność. To narzędzie, które wykorzystujemy na co dzień, dzięki czemu masz pewność, że klient nie pozbędzie się tego upominku, jak to ma miejsce w przypadku ulotek czy wizytówek. W ten sposób do klienta dociera reklama, która nie tylko promuje Twoją firmę i buduje jej wizerunek w pamięci odbiorcy, ale również ma praktyczne zastosowanie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu!

Ołówki reklamowe to doskonały sposób na budowanie świadomości marki na lokalnym rynku. To także rewelacyjne gadżety ekologiczne, ponieważ cała konstrukcja składa się z naturalnych składników. Zainteresowanych naszymi produktami zachęcamy do kontaktu – jesteśmy dostępni pod telefonem, adresem e mail lub przy pomocy formularza kontaktowego.

Masz jakiekolwiek pytania? Pytaj śmiało, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z naszą ofertą oraz w profesjonalny i wyczerpujący sposób opowiedzieć o produktach dostępnych w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Sprawdź resztę naszej oferty: ołówki stolarskie z logo firmy, ołówki owalne, ołówki dekarskie

Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut