Szukasz profesjonalnych ołówków dekarskich? Wybierz najlepszą możliwą opcję!

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rozmaitych narzędzi, które ułatwiają pracę każdego dnia. Posiadamy szeroką ofertę ołówków dekarskich, które są nieocenione przy każdych pracach wymagających precyzji. Optymalne narzędzia znacznie wpływają na efektywność i wygodę pracy, dlatego podczas produkcji dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć najwyższą możliwą jakość. Przekonaj się dlaczego warto wybrać ołówki dekarskie naszej firmy!

Ołówki dekarskie – producent, który dba o jakość swoich produktów

Branże, w której dokładność pomiarów jest wymagana do zachowania prawidłowości konstrukcji potrzebują odpowiednich narzędzi. Dlatego też wykonujemy nasze ołówki z dbałością o to, by służyły jak najdłużej. Dzięki wyborowi najlepszego dostępnego drewna i wysokiej jakości grafitu zapewniamy produkty cieszące się zaufaniem naszych klientów. Przemyślany projekt w połączeniu z materiałami odpowiedniej jakości gwarantuje długą żywotność naszych ołówków oraz bezawaryjność. W wielu ołówkach niskiej jakości dochodzi do sytuacji, w której po upadku grafit zostaje złamany, i to w kilku miejscach. Doprowadzenie go do stanu używalności zazwyczaj kończy się porażką, gdyż ruchomy grafit wypada przy próbie naostrzenia. Skupiamy się nad tym, by te produkty były chronione przed takimi wypadkami.

Ołówki dekarskie z logo to sposób na ciekawą i praktyczną reklamę!

Dzięki dostępowi do profesjonalnego zaplecza drukarskiego możemy wykonać dla Państwa dowolny nadruk, grafikę lub logo na dowolnym z naszych produktów. Stosujemy dwie techniki druku – nowoczesny druk cyfrowy oraz bardziej tradycyjny druk tamponowy. Obydwa mają swoje zalety do różnych zastosowań. Dzięki dużym możliwościom technologicznym, grafiki są wyraźne, kolorowe i zwracają uwagę. Niezależnie od tego czy, będzie to proste logo, napis, czy część obrazu, jakość wykonania będzie na najwyższym poziomie.

Ciekawym zastosowaniem druku w tego typu produktach jest reklama. Ołówki posiadające nadruk to bardzo praktyczny gadżet, który coraz częściej sprawdza się jako upominek na wszelkiego rodzaju targach pracy, czy wydarzeniach branżowych. Z pewnością jest on o wiele bardziej użyteczny niż standardowe gadżety reklamowe, gdyż poza funkcją przyciągania uwagi, można go również w normalny sposób wykorzystać w pracy. Sprawia to, że jest to również idealna wizytówka firmy.

Są Państwo zainteresowani ołówkami dekarskimi? Zapraszamy!

Jeżeli nasze produkty wzbudziły Państwa ciekawość, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e mail. Chętnie pomożemy również w rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących naszych produktów. Oferujemy również ołówki stolarskie, owalne i budowlane. Zapraszamy!

Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut