Ołówki budowlane – producent

Ołówki budowlane

W pracy każdego fachowca lub majsterkowicza ołówki budowlane znajdują się na liście najpotrzebniejszych narzędzi pracy. Nieważne jakiej długości oraz przekroju są ołówki budowlane, najważniejsze aby miały dobrej jakości grafit i były solidnie wykonane.Bardzo często spotykamy się z opiniami naszych Klientów, że ołówki z którymi mieli wcześniej do czynienia są trudne do zaostrzenia, a lakier którym są polakierowane pęka podczas temperowania. Tanie ołówki budowlane mają niestety bardzo często grafit bardzo niskiej jakości, podatny na pękanie i kruszenie. Taki ołówek zazwyczaj kiedy upadnie nam na ziemię, będzie już bardzo trudny do zatemperowania. Powodem tego będzie to, że po upadku grafit może pęknąć - nawet w kilku miejscach, pomimo tego że jest zamknięty wewnątrz dwóch połówek drewna. Kiedy próbujemy zatemperować taki ołówek okazuje się, że grafit wewnątrz składa się nie z jednego kawałka, a kilku krótkich. Takie ołówki nie będą już przydatne do pracy.Ołówek budowlany z nadrukiem - wybierz najwyższą jakość!


Jako dystrybutor ołówków budowlanych oferujemy naszym Klientom jedynie najwyższej jakości produkty. Nie tolerujemy w naszej ofercie produktów słabej jakości, które nie będą spełniały oczekiwań i wymagań Klienta. Dobre ołówki budowlane oferujemy w kilku wersjach oraz długościach. Najbardziej popularny ołówek to ten o przekroju prostokątnym oraz długości 24cm i 17,5cm. Są to uniwersalne modele, które przydadzą się do większości prac. Częsta nazwa to ołówek stolarski, który sugeruje jego przeznaczenie w pracach związanych z obróbką i elementach wykonanych z drewna. Jest to ołówek który idealnie sprawdzi się w większości prac budowlanych, remontowych i hobbistycznych. Producent ołówków budowlanych oferuje w swojej ofercie ołówki budowlane z najwyższej jakości grafitem oraz wykończeniem powierzchni ołówka.Standardowym grafitem jest ten o twardości HB, jest to najbardziej uniwersalny i wszechstronny grafit w naszej ofercie. Ołówek budowlany z tym grafitem nadaje się idealnie do powierzchni tj; drewno, ściany, elewacje budynków, płyty mdf i gips-kartonowe oraz wiele innych. Do twardych powierzchni polecamy ołówki z grafitem o wyższej twardości H6. Dzięki temu, że ołówki mają twardszy grafit będą dłużej służyć w przypadku powierzchni typu kamień, beton, kostka brukowa.Ołówek budowlany z logo najwyższej jakości


Niezależnie od tego jakiej długości oraz twardości, ołówki budowlane z nadrukiem to znakomity sposób na promocję Twojej firmy.
Oferujemy możliwość znakowani naszych produktów w dowolny sposób. Ołówki z nadrukiem oferujemy już od 100 szt. i nadrukiem jedno lub dwustronnym. Ołówki z logo znakujemy przy użyciu maszyn do druku tamponowego, druku cyfrowego UV oraz znakowania laserowego. Każda z tych metod pozwala wykonać znakowanie według wymagań Klienta.Metoda druku bezpośredniego jakim jest druk tamponowy pozwala na obniżenie kosztów nadruku. Dzięki temu możemy zaoferować tanie ołówki budowlane z nadrukiem bez obniżania jakości wykonania samych ołówków. Druga metoda znakowania czyli druk cyfrowy pozwala nam oferować ołówki budowlane z nadrukiem full kolor. Dzięki temu, że druk cyfrowy pozwala uzyskiwać nawet najbardziej skomplikowane zestawienia kolorystyczne, przejścia tonalne, a nawet zdjęcia możemy wydrukować nawet najbardziej wymagające realizacje. Ołówek budowlany z nadrukiem wykonanym tą metodą będzie wyglądać bardzo efektownie i oryginalnie.Jako producent ołówków budowlanych oferujemy również ołówki z grawerem. Metoda ta polega na wierzchnim wypaleniu zewnętrznej warstwy lakieru przy użyciu wiązki lasera. Jest to ciekawa alternatywa na barwnych nadruków, które wykonujemy na ołówkach budowlanych.

Ołówki budowlane

Najczęściej wybierany ołówek jaki oferujemy to ten o przekroju prostokątnym i długości 24cm.
Przy wyborze tego typu ołówka warto określić do jakich powierzchni będzie on wykorzystywany.
Ołówek może być wyposażony w grafit o twardości HB lub 6H.
Ołówek z grafitem HB jest najbardziej uniwersalny i może być wykorzystywany w przypadku prac budowlanych, w stolarniach lub pracach domowych.
W przypadku powierzchni twardych takich jak kamień, beton, pustak itp. lepszym wyborem będzie ołówek o twardości 6H.

Ołówek trójkątny

Ołówki trójkątne z nadrukiem to opcja dla tych, którzy pracują z bardziej wymagającą powierzchnią oporną na standardowy grafit HB. Ołówki trójkątne posiadają bardzo miękki grafit o twardości 7B.

Jest to ołówek, który sprawdzi się jako:
  • ołówek do kamienia
  • ołówek do szkła i luster
  • ołówek dekarski
  • ołówek do betonu

Ołówek trójkątny dzięki swojemu ergonomicznemu przekrojowi idealnie leży w dłoni co zapewnia pewny i stabilny chwyt.
W stałej ofercie posiadamy ołówki trójkątne 24cm w kolorze białym z czarną końcówką.

Ołówek trójkątny 24cm

ołówek trójkątny producent

Ołówki budowlane | ołówki stolarskie i dekarskie

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, dla Państwa wygody strona została podzielona na odpowiednie działy zawierające nasze produkty.
ołówki budowlane

Ołówki budowlane 24cm

To najczęściej spotykane ołówki, które idealnie sprawdzają się w przypadku większości prac stolarskich i budowlanych.

Ołówek o przekroju prostokątnym wykonany z drewna, lakierowanego w kolorze bazowym oraz dodatkowej powłoce lakieru bezbarwnego. Ołówki stolarskie w standardzie posiadają grafit HB lub 6H. Wykonujemy je już o 144szt.
Na życzenie Klienta możemy wyprodukować ołówki budowlane w wybranym kolorze*
* minimum logistyczne - proszę pytać.
ołówki dekarskie dystrybutor

Ołówki trójkątne

Ołówek dekarski o przekroju trójkątnym i długości 24cm.
Ołówek budowlany z miękkim grafitem 7B, który bardzo dobrze sprawdza się w przypadku wymagających powierzchni tj; szkło, tworzywa sztuczne, blacha oraz inne powierzchnie.


Na życzenie Klienta możemy wyprodukować metrówki reklamowe w wybranym kolorze*
* minimum logistyczne - proszę pytać.
Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut