Ołówki budowlane – producent

Ołówki budowlane

W pracy każdego fachowca lub majsterkowicza ołówki budowlane znajdują się na liście najpotrzebniejszych narzędzi pracy. Nieważne jakiej długości oraz przekroju są ołówki budowlane, najważniejsze aby miały dobrej jakości grafit i były solidnie wykonane.

Ołówki budowlane

Najczęściej wybierany ołówek jaki oferujemy to ten o przekroju prostokątnym i długości 24cm.
Przy wyborze tego typu ołówka warto określić do jakich powierzchni będzie on wykorzystywany.
Ołówek może być wyposażony w grafit o twardości HB lub 6H.
Ołówek z grafitem HB jest najbardziej uniwersalny i może być wykorzystywany w przypadku prac budowlanych, w stolarniach lub pracach domowych.
W przypadku powierzchni twardych takich jak kamień, beton, pustak itp. lepszym wyborem będzie ołówek o twardości 6H.

Ołówek trójkątny

Ołówki trójkątne z nadrukiem to opcja dla tych, którzy pracują z bardziej wymagającą powierzchnią oporną na standardowy grafit HB. Ołówki trójkątne posiadają bardzo miękki grafit o twardości 7B.

Jest to ołówek, który sprawdzi się jako:
  • ołówek do kamienia
  • ołówek do szkła i luster
  • ołówek dekarski
  • ołówek do betonu

Ołówek trójkątny dzięki swojemu ergonomicznemu przekrojowi idealnie leży w dłoni co zapewnia pewny i stabilny chwyt.
W stałej ofercie posiadamy ołówki trójkątne 24cm w kolorze białym z czarną końcówką.

Ołówek trójkątny 24cm

ołówek trójkątny producent
   

Bardzo często spotykamy się z opiniami naszych Klientów, że ołówki z którymi mieli wcześniej do czynienia są trudne do zaostrzenia, a lakier którym są polakierowane pęka podczas temperowania. Tanie ołówki budowlane mają niestety bardzo często grafit bardzo niskiej jakości, podatny na pękanie i kruszenie. Taki ołówek zazwyczaj kiedy upadnie nam na ziemię, będzie już bardzo trudny do zatemperowania. Powodem tego będzie to, że po upadku grafit może pęknąć - nawet w kilku miejscach, pomimo tego że jest zamknięty wewnątrz dwóch połówek drewna. Kiedy próbujemy zatemperować taki ołówek okazuje się, że grafit wewnątrz składa się nie z jednego kawałka, a kilku krótkich. Takie ołówki nie będą już przydatne do pracy.Ołówek budowlany z nadrukiem - wybierz najwyższą jakość!


Jako dystrybutor ołówków budowlanych oferujemy naszym Klientom jedynie najwyższej jakości produkty. Nie tolerujemy w naszej ofercie produktów słabej jakości, które nie będą spełniały oczekiwań i wymagań Klienta. Dobre ołówki budowlane oferujemy w kilku wersjach oraz długościach. Najbardziej popularny ołówek to ten o przekroju prostokątnym oraz długości 24cm i 17,5cm. Są to uniwersalne modele, które przydadzą się do większości prac. Częsta nazwa to ołówek stolarski, który sugeruje jego przeznaczenie w pracach związanych z obróbką i elementach wykonanych z drewna. Jest to ołówek który idealnie sprawdzi się w większości prac budowlanych, remontowych i hobbistycznych. Producent ołówków budowlanych oferuje w swojej ofercie ołówki budowlane z najwyższej jakości grafitem oraz wykończeniem powierzchni ołówka.Standardowym grafitem jest ten o twardości HB, jest to najbardziej uniwersalny i wszechstronny grafit w naszej ofercie. Ołówek budowlany z tym grafitem nadaje się idealnie do powierzchni tj; drewno, ściany, elewacje budynków, płyty mdf i gips-kartonowe oraz wiele innych. Do twardych powierzchni polecamy ołówki z grafitem o wyższej twardości H6. Dzięki temu, że ołówki mają twardszy grafit będą dłużej służyć w przypadku powierzchni typu kamień, beton, kostka brukowa.Ołówek budowlany z logo najwyższej jakości


Niezależnie od tego jakiej długości oraz twardości, ołówki budowlane z nadrukiem to znakomity sposób na promocję Twojej firmy.
Oferujemy możliwość znakowani naszych produktów w dowolny sposób. Ołówki z nadrukiem oferujemy już od 100 szt. i nadrukiem jedno lub dwustronnym. Ołówki z logo znakujemy przy użyciu maszyn do druku tamponowego, druku cyfrowego UV oraz znakowania laserowego. Każda z tych metod pozwala wykonać znakowanie według wymagań Klienta.Metoda druku bezpośredniego jakim jest druk tamponowy pozwala na obniżenie kosztów nadruku. Dzięki temu możemy zaoferować tanie ołówki budowlane z nadrukiem bez obniżania jakości wykonania samych ołówków. Druga metoda znakowania czyli druk cyfrowy pozwala nam oferować ołówki budowlane z nadrukiem full kolor. Dzięki temu, że druk cyfrowy pozwala uzyskiwać nawet najbardziej skomplikowane zestawienia kolorystyczne, przejścia tonalne, a nawet zdjęcia możemy wydrukować nawet najbardziej wymagające realizacje. Ołówek budowlany z nadrukiem wykonanym tą metodą będzie wyglądać bardzo efektownie i oryginalnie.Jako producent ołówków budowlanych oferujemy również ołówki z grawerem. Metoda ta polega na wierzchnim wypaleniu zewnętrznej warstwy lakieru przy użyciu wiązki lasera. Jest to ciekawa alternatywa na barwnych nadruków, które wykonujemy na ołówkach budowlanych.

Ołówki budowlane | ołówki stolarskie i dekarskie

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, dla Państwa wygody strona została podzielona na odpowiednie działy zawierające nasze produkty.
ołówki budowlane

Ołówki budowlane 24cm

To najczęściej spotykane ołówki, które idealnie sprawdzają się w przypadku większości prac stolarskich i budowlanych.

Ołówek o przekroju prostokątnym wykonany z drewna, lakierowanego w kolorze bazowym oraz dodatkowej powłoce lakieru bezbarwnego. Ołówki stolarskie w standardzie posiadają grafit HB lub 6H. Wykonujemy je już o 144szt.
Na życzenie Klienta możemy wyprodukować ołówki budowlane w wybranym kolorze*
* minimum logistyczne - proszę pytać.
ołówki dekarskie dystrybutor

Ołówki trójkątne

Ołówek dekarski o przekroju trójkątnym i długości 24cm.
Ołówek budowlany z miękkim grafitem 7B, który bardzo dobrze sprawdza się w przypadku wymagających powierzchni tj; szkło, tworzywa sztuczne, blacha oraz inne powierzchnie.


Na życzenie Klienta możemy wyprodukować metrówki reklamowe w wybranym kolorze*
* minimum logistyczne - proszę pytać.
Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut