O firmie

METRÓWKI Z NADRUKIEM

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Jako dystrybutor i bezpośredni importer metrów i ołówków stolarskich, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, potwierdzonym przez dotychczasowych Klientów.
Zadowolenie osób, które dzisiaj korzystają z naszych produktów podpowiada nam, jak poprawiać Twój poziom satysfakcji.

Bądź widoczny! Dzięki indywidualnie zaprojektowanym produktom na pewno wyróżnisz się na rynku.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sprzedaży metrówek i ołówków stolarskich zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług, tak abyś był w pełni zadowolony z powierzonego nam zlecenia. Nasze produkty cechuje ich trwałość i solidność, a dodatkową zaletą jest możliwość spersonalizowania ich przez własny nadruk.
Zaufaj doświadczeniu naszej firmy i ciesz się długą żywotnością zamówionych produktów, które są wykonywane z pełnym profesjonalizmem specjalnie z myślą o Tobie.

MIARY SKŁADANE Z LOGOSAMI WYKONUJEMY NADRUKI REKLAMOWE NA METRÓWKACH I OŁÓWKACH

Poza doświadczeniem w zakresie dystrybucji i importu metrów i ołówków stolarskich, posiadamy również własne zaplecze techniczne pozwalające nam wykonywać nadruki i znakowanie oferowanych produktów. Proponujemy pełen zakres znakowania metrów i ołówków drewnianych, a także metrów zwijanych przy użyciu maszyn do tampodruku oraz znakowania laserowego. Więcej informacji na temat wykonywanych przez nas nadruków znajdziesz tutaj: przejdź: nadruki reklamowe na ołówkach i metrach.

Metrówki reklamowe z logo * Metrówki składane z nadrukiem
Wyślij zapytanie - zajmie Ci to kilka minut