MENU

SKŁADANE METRÓWKI DREWNIANE
miary drewniane z nadrukiem

KONTAKT NA SKRÓTY
zapraszamy

  • +48 33 81 77 465
  • +48 608 625 287
  • calowki@calowkiznadrukiem.pl

GALERIA REALIZACJI
odwiedź klikając na zdjęcie

calówki z nadrukiemcalówki z nadrukiemcalówki z nadrukiem

METRÓWKI Z NADRUKIEM

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Jako dystrybutor i bezpośredni importer metrów i ołówków stolarskich, oferujemy usługi
na najwyższym poziomie, potwierdzonym przez dotychczasowych Klientów. Zadowolenie osób, które dzisiaj korzystają z naszych produktów podpowiada nam, jak poprawiać Twój poziom satysfakcji. Bądź widoczny! Dzięki indywidualnie zaprojektowanym produktom na pewno wyróżnisz się na rynku.
(Koniecznie zapoznaj się z naszymi realizacjami — przejdź: calówki i ołówki stolarskie z logo firmy)

 

metrówki z nadrukiemDzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sprzedaży metrówek i ołówków stolarskich zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług, tak abyś był w pełni zadowolony z powierzonego nam zlecenia. Nasze produkty cechuje ich trwałość i solidność, a dodatkową zaletą jest możliwość spersonalizowania ich przez własny nadruk.
Zaufaj doświadczeniu naszej firmy i ciesz się długą żywotnością zamówionych produktów, które są wykonywane z pełnym profesjonalizmem specjalnie z myślą o Tobie.

 

MIARY SKŁADANE Z LOGO

SAMI WYKONUJEMY NADRUKI REKLAMOWE NA METRÓWKACH I OŁÓWKACH

Poza doświadczeniem w zakresie dystrybucji i importu metrów i ołówków stolarskich, posiadamy również własne zaplecze techniczne pozwalające nam wykonywać nadruki i znakowanie oferowanych produktów. Proponujemy pełen zakres znakowania metrów i ołówków drewnianych,
a także metrów zwijanych przy użyciu maszyn do tampodruku oraz znakowania laserowego.
Więcej informacji na temat wykonywanych przez nas nadruków znajdziesz tutaj: przejdź: nadruki reklamowe na ołówkach i metrach.

 

 

Metrówki reklamowe z logo * Metrówki składane z nadrukiem

OŁÓWKI BUDOWLANE z NADRUKIEM

Nadruki na miarach stolarskich

metry stolarskie z nadrukiem
JAK ZNAKUJEMY

Metrówki drewniane znakujemy metodami: tampodruku, graweru i druku cyfrowego UV. Własny park maszynowy pozwala nam oferować produkty nie tylko znakomitej jakości, ale także z idelanie wykonanym znakowaniem. Dodatkowo jako producent metrówek stolarskich zlecania wykonujemy w krótkim terminie.

KONTAKT

E-MAIL: calowki@calowkiznadrukiem.pl

608 625 287